Zapraszamy na zajęcia z końmi już od kwietnia 2023!

top-pic

Julia i Ganges powołani do Kadry Polski !

Fantastyczna wiadomość nadeszła dzisiaj do nas z Polskiego Związku Jeździeckiego - Julia i Ganges zostali powołani do kadry Polski Juniorów w wkkw - pozycja 24 na liście PZJ - kliknij ! 

Powołanie do kadry A oznacza, że mamy bardzo dużą szansę na start w Mistrzostwach Europy Juniorów we wszechstronnym konkursie konie wierzchowego wkkw, które w tym roku odbędą się w Irlandii w połowie lipca. Teraz przed nami czas wytężonej pracy, trzymajcie kciuki !

Ciężka praca i rezutaty z poszczególnych startów w sezonie 2016, zwłaszcza medal srebrny w Pucharze Polski zaowocowały również nadaniem Julii pierwszej klasy sportowej PZJ w konkurencji wkkw. Miało to oczywiście główny wpływ na powołanie Julii i Gangesa do kadry narodowej - link do oficjalnej strony PZJ !

tutaj już na pierwszym zgrupowaniu Kadry w Baborówku - trening z trenerem kadry Adreasem Dibowskim. Warto zaznaczyć, że Pan Andreas jest czynnym zawodnikiem dyscyoliny wkkw, członkiem kadry narodowej Niemiec i trzynastym zawodnikiem w światowej klasyfikacji jeźdźców wkkw (2016).

{youtube}bcoSiQwrFrM

Dane kontaktowe

42-680 Tarnowskie Góry - Opatowice
ul. Wiejska 27
e-mail: bbslazak@interia.pl
tel. +48 531 440 880

Formularz kontaktu
Mapa dojazdu

 

powered by Nataltec 2014

YouTubeLogo

PicassaLogo

FBlogo