Zapraszamy na zajęcia z końmi już od kwietnia 2023!

top-pic

Wygrana w konkursie CNC-P

Pierwsze miejsce Karoliny w konkursie klasy P na zawodach krajowych w wkkw Facimiech 2-3 września 2017. Jakże sympatyczne pożegnanie wakacji.

Po ujeżdżeniu było już bardzo dobrze, druga lokata i niewielka starata do lidera i to nie bylekogo bo samego Artura Społowicza, dwukrotnego olimpijczyka w dyscyplinie wkkw. Potem kros i zaliczamy czysty przejazd, chociaż nie obyło się bez problemów. Otóż na przeszkodzie wodnej Tores nie bardzo miał ochotę moczyć swoje kopytka, dlatego Karolina musiała go zdecydowanie "wepchnąć" do wody. Poza tym pewny przejazd, odważne skloki i co najważniejsze w normie czasu, która była, jak na warunki konkursu klasy P, bardzo wyśrubowana. Pan Artur utrzymuje pozycję lidera chociaż notuje niewielkie 3 sekundowe spóźnienie na krosie.

O ostatetcznym wyniku będą decydowały niedzielne przejazdy na parkurze podczas próby skoków przez przeszkody.

Tores w bardzo dobrej formie i Karolina w nie gorszej dyspozycji pokonują parkur na czysto, co oznacza, że drugie miejsce jest już pewne. Teraz na parkur wiejdża ostatni jeździec pan Artur, który do niedzielnych skoków zachował pozycję lidera w konkursie. 
Wszystko zaczyna się wręcz perfekcyjnie, aż tu nagle zrzutka na przeszkodzie nr 3 ... w sekundzie dociera do nas, że Karolina i Tores przesuwają się automatycznie na miejsce pierwsze. Jakaż była nasza radość, zaledwie trzynastolatka, w klasie P startująca dopiero drugi raz w swoim życiu, wygrywa w grupie 35 zawodników. Niesamowite przeżycie. Gratulacje !

Wyniki link (strona 10)

Galeria zdjęc i filmów z dekoracji

Ujeżdżenie

Skoki

Kros

Dane kontaktowe

42-680 Tarnowskie Góry - Opatowice
ul. Wiejska 27
e-mail: bbslazak@interia.pl
tel. +48 531 440 880

Formularz kontaktu
Mapa dojazdu

 

powered by Nataltec 2014

YouTubeLogo

PicassaLogo

FBlogo